Biz Kimiz?

Herkese merhabalar olsun.

Birimiz Güneydoğu’nun Paris’i olan Gaziantep’te doğan bir diğerimiz Ege’nin incisi Muğla’da doğan; Kaderin bizi Muğla’da bir araya getirdiği iki ayrı bedenin tek yürekte birleştirdiği bir çiftiz. Çocukluktan gelen fotoğrafçılık aşkının bize birliktelik sağlayacağından habersiz, aynı şehirde gönül verdik birbirimize. Farklı yörelerde olsak da, zorlukların engellerin farklılıkların üstesinden geliriz dedik be kader çizgimizi 2014 yılında birleştirdik. Başkalarının dünya evi dediklerini, biz kendi evimiz diyerek kurduk.

Bu sevgimizin ilk meyvesini 2015 yılında annesinin bal böceği, babasının aslan parçası oğlumuz dünyaya geldi. Onunla her şeyin anlamını değiştirdiğini ve onunla sevgimizin gücünü daha da alevlendirdiğini anladık. Üzerinden çok geçmeden 2018 yılında Eylül ayında ikinci aslan parçası, gül yanak oğlumuz dünyaya geldi. İşte gerçek manasıyla aile olmanın tadına onunla vardık.

Evlendikten hemen sonra ortak bir site açıp, çektiğimiz fotoğraf ve düşüncelerimizi burada yayınlamak istedik. Aslında bu konuda pek de başarılı olamadık. Zamanda çok hızlı geçiyordu ve artık bir yerlerden başlamanın zamanı gelmişti. Burada blog yazıyor, düşünce ve fotoğraflarımızı paylaşıyoruz. İlerleyen zamanda farklı proje planlarımız var. Şu an alt yapı çalışmalarımız devam etmekte. İlerleyen zamanda bu konu hakkında burada bir güncelleme ve yeni bir konu açarak anlatırız.

Ayşe & Turan YAMAN

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları için..